Aktualności

Kim jesteśmy?

Portal „W Ukrainie” – informacyjna platforma, która przekazuje aktualne wiadomości z Ukrainy, ale też opowiada o wydarzeniach w calej Wschodniej Europie.

Zespół dziennikarzy, jak również reporterzy w różnych częściach świata, także na linii frontu w trybie 24/7 przekazują to, co jest naprawdę ważne!

Redaktor Naczelny - Jakub Żebrowski

Prezes zarządu Fundacji Osnowa, łodzianin. Od wielu lat aktywnie zaangażowany w sprawy swojego miasta, Polski, a także całego regionu wschodnioeuropejskiego. Przedsiębiorca, specjalizujący się w handlu międzynarodowym. Student Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Redaktor Prowadzący - Volodymyr Balandiuk

Urodził się w Kijowie, od wielu lat mocno związany zarówno z Polską jak i Ukrainą. Członek zarządu Fundacji Osnowa, aktywny działacz na rzecz pojednania Polsko-Ukraińskiego. Naukowo związany z Uniwersytetem Jagiellońskim. Dziennikarz.

Fotoreporter - Filip Klonowicz

Dokumentuje aktywności Polaków. To, jak ludzie wychodzą na ulice w geście solidarności z braćmi i siostrami z Ukrainy, czy to jak mobilizują się i współpracują zbierając dla nich dary. “Aby moi przyjaciele z Ukrainy wiedzieli, że nie jesteśmy bierni, a przyjaciele z Polski widzieli, co się dzieje i chcieli się angażować jeszcze mocniej.”

Zamieszczone na stronach portalu internetowego prowadzonego przez Fundację Osnowa z siedzibą w Łodzi w ramach domeny w.ukrainie.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, jest zabronione.
pl_PL